Puff , ja exergyn juovuksissa yksinpuhelu häipyi sivulta, mutta kait uusi tulee viikon päästä ?
Sivun huolto toimii !
::::;;;;::::;;;;::::
689
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sinäkö teit valituksen ylläpidolle?
15 yksinpuhelun jälkee itse sitä ruikutti, kun tuli katumapäälle ja loppui kalja, siis oli kait itse pyytänyt poistoa ?
Kappas vaan niin hävisikin? No mutta minähän vähän pyytelinkin että poistakaa se. Ehkä siellä alettiin liikaa kauppaamaan Lemmyn ja Ozzyn elämänkertoja ja täällähän ei saa mainostaa että selvä peli ;)
Elämä jatkuu ja yksinpuhelu tulee taas joskus. Vaihtoehtoisesti voitte ehkä ostaa sen tuolta cdon.comista, taidankin laittaa sen sinne myyntiin ;D
Pistän hinnaksi novellille 5 euroa, älkääkä väittäkö ettei kukaan ostaisi sitä.
Pentti, Hiski, Wind-tiedottaja, ATK-asiantuntija ja muutama muu wintrollari ei voi vastustaa kiusausta lukea mitä novelli käsittelee.
Kollimaattori, Uninen ja muutama muu linuxisti ostaa sen ihan silkasta myötätunnosta.
Ottaen huomioon että wintrollien henkilöllisyys on joidenkin nimimerkkien takana sama niin siitä saan pari euroa. Linuxisteilta 3 euroa. Eli yhteensä 5 euroa, sama kuin nuorimman poikani viikkoraha joten siinähän tulee yhdet viikkorahat kustannettua, ei huonosti.
Mun viikkoraha oli 4 mk joskus vuonna 1978. Silläkin rahalla sai siihen aikaan ihan helkkaristi irtokarkkia :)
Hyviä videoita oli ja yöläppää. Itse olen samaa ikäluokkaa ja musamakukin samoilla linjoilla, ihan mukava ketju oli. Youtube on asiallinen paikka viettää aikaa ja hiukan kaljoitella samalla... minä en aina enää jaksa kylille lähteä vaikka poikamies olenkin, on niitä yökerhoja nähty ja diskojumputusta kuultu ihan tarpeeksi. Tällä iällä tunnen liiankin hyvin nykypopin Gagoista lähtien, jospa sitä rohkenisi ihan vakiintua kun alkaa olla nuoruudentyperyys jo kokolailla riehuttu pois, vaikka tiukassa se saakeli oli. Huh huh.