Yllätysten viikko

Heheh... ei taida S-alkuinen naisihminen tietää mihin se joutuu kun se tulee maanantaina lomalta... ;)

Koko viikko tulee olemaan yllätyksiä täynnä suurimalle ihastukselleni ikinä.

J-mies on järjestänyt kaikenlaista viikolle. Jaa miksikö, ennen ujo J (40 mies) on muuttunut mieheksi kesän aikana, joten joku joutuu nyt kärsimään (hyvässä ja positiivisessa mielessä).

Ja jos S-alkuinen nainen tajuaa vihjeen, varaudupa siihen.

Pommitusta tulee joka puolelta niin töiden kuin muiden asioiden puolelta,,,
11506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Eli kilpi mukaan töihin. Ja peitsi tietty. Sehän on aina mukana.. Heh. Sitten megafooni jolla huudellaan korvaan että rauhoitu

Äänestä
  • Puhuin rauhallisessa mielessä... ;)

    En halua S-naista karkoittaa...

    Äänestä

Onko tarkoitus nyt todistaa ja näyttää miten hyvistä ihmisistä todellisuudessa onkaan kyse? Tässä kommentissa ei J-miehelle ollut mitään negatiivista erityisesti. Tuskin ne yllätykset hänestä on lähtöisinkään. No katsotaan muuttuuko mielipide viikon aikana... Mielenkiintoista.

Äänestä

Ei muuta tsemppiä J-miehelle että saa suurimman ihastuksensa eli S-naisen. Nyt sitten kaikki S-naiset odottavat että kuka J-mies heitä lähestyy :)

Äänestä

Ihan mahtavaa!! Pääsit jo tänä aamuna hiukan yllättämään jutuillasi, joten odotan mielenkiinnolla, mitä viikko tuo tullessaan. Toivottavasti tapaamme vielä tällä viikolla. Olet suloinen!!

Äänestä

No niin, mitähän sitä tänään keksisi, että pääsisi taas lähelle.... jaahas... ;)

Äänestä

Eikö sullakaan ole työpaikalla muuta tekemistä kuin keksiä jekkuja toisille, voi hyvänen aika.

Äänestä

En todellakaan tee jekkuja kellekkään vaan muita yllätyksiä, Torstai on tärkeä päivä, jos se menee pieleen, on ihan sama sen jälkeen vaikka vetäis jojoon itsensä.

Kaikki tai ei mitään...

Äänestä

"Ansa" Sannalle on nyt laitettu eli terkut ja vielä kukkien kera... tunnustetaako se nyt Sanna oli kysymyksessä.

Katotaan miten käy... Ei siis jekkuja...

Onnea myös kaikille Sannoille, Sanneille, ... yms tänään nimipäivää viettäville...

Äänestä

Jes, jes,jes, se ei suuttunut mulle....

Äänestä
  • Onneksi olkoon sulle ja sun Sannalle. Toivottavasti Sanna ei jatkossakaan suutu sulle ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksi J-mies kirjoitti:

Heheh... ei taida S-alkuinen naisihminen tietää mihin se joutuu kun se tulee maanantaina lomalta... ;)

Koko viikko tulee olemaan yllätyksiä täynnä suurimalle ihastukselleni ikinä.

J-mies on järjestänyt kaikenlaista viikolle. Jaa miksikö, ennen ujo J (40 mies) on muuttunut mieheksi kesän aikana, joten joku joutuu nyt kärsimään (hyvässä ja positiivisessa mielessä).

Ja jos S-alkuinen nainen tajuaa vihjeen, varaudupa siihen.

Pommitusta tulee joka puolelta niin töiden kuin muiden asioiden puolelta,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu