Sannin baari

Mitä sille on käynyt? Ovet eivät aukea ja lattialla näyttää olevan nippu perintätoimistojen kirjeitä....
71127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

loma.Pian taas aukeaa.Nou hätä...tä
T. U-O henkilö... henkilö....tä?

Äänestä

Lopettivat toimintansa!

Äänestä

Konkassa on koko pulju, olisi kannattanut pysyä marjarinteessä.

Äänestä

Onko kellään käynyt mielessä että lopettivat toimintansa kannattamattomuuden takia? Vai onko kaikki lopetetut yritykset automaattisesti konkurssissa??
Sanni oli Haminan paras baari ja ajanvietto paikka!
Terv. ex-kantis

Äänestä

Olen minäkin"#¤ sielä käyny tuli vähä ponuu ja jalmarii naatiskeltuu.. hyvä paika oli!"¤# Mut lähen täst jatkaa mämmilää#"!¤ TERVE#¤

Äänestä

kyllä lopettamisen päätti joku muu kun omistaja

Äänestä

Verotoimisto?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex asiakasko kirjoitti:

Mitä sille on käynyt? Ovet eivät aukea ja lattialla näyttää olevan nippu perintätoimistojen kirjeitä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu