Huomasinpa juuri, että olisi kannattanut varata AM:n matka S-matkat.fi:n kautta, niin olisi saanut bonukset. S-matkojenkin kautta voi tehdä aurinkosäästösopimuksen, jota meidän perhe tykkää käyttää. No ensi kerralla viisaampi.
Tämä vain vinkkinä niille, jotka ovat varaamassa AM:n matkaa.
S-matkat.fi / AM
6
292
Vastaukset
- :) voi teitä...
Mutta et huomannut jotta S-matkat ovat kalliimpia kuin AM matkat. Se siitä piste edusta.
- Mari&
No ei kyllä ollut kalliimpi yhtään!! S-Matkojen varauspalvelu ohjautuu suoraan AM:n varauspalveluun. Paikkoja S-Matkojen kautta on vähemmän kuin AM:lla, mutta meidän kohteeseen aj hotelliin tietyllä pvm:llä oli vielä ja sieltäpä hinnan näin.
- Bonusta(ko)?
Hei,
en ole tutustunut S-Matkoihin yhtään ja siksi kysynkin mimmoisia bonuksia sieltä saa kerrytettyä? Onko siellä kuinka paljon eri vaihtoehtoja ja maksaa se muutakuin tuon s-ryhmän bonuskortin hinnan?
Alla linkki aiemmasta kysymyksestäni:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10070533#comment-50874405- webistä tääkin
http://www.s-kanava.fi/web/vk/bonus
Eli ei kerätä kuukausia ja vuosia, vaan kuukausittainen ostosmäärä ratkaisee, bonuksen ja osuuskauppakohtaiseten taulukkojen mukaan.
- Jenny J
S-matkoilta bonusta saa vain noista Aurinkomatkojen matkapaketeista, ei pelkistä lennoista tai lento hotelli -paketeista.
- Bonusta(ko)?
Tästähän tulikin mielenkiintoinen ajastusleikki mieleen. Olisitteko valmiita maksamaan vaikka 20€/vuosimaksua jos voisi kerryttää bonuksia tähän tapaan?
"Esim. Matkustan suomessa ja tulee hotelli-öitä, sitten lentoja eurooppaan työnpuolesta, Perheen kanssa lomatka tai kaksi vuodessa rannalle ja jos siinä olisi vielä joku ruotsinristeily.
Onko olemassa paikkaa missä saisi nämä kaikki yhdistettyä bonus-ohjelmaan? Eikö olisi kannattavaa jos olisi tuollainen, jolloin kaikki kertyy yhteen. Ja niistä saisi jonkin x-määrä korvauksen seuraava matkaa tehdessä. "
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094286
- 783496
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?833350Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?253249Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223242- 722916
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim642797"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852569- 92472