Hei.
Ajoin juuri kortin saaneena kolhun Grillin pihassa olleeseen autoon. Säikähdin mahdollista selkäsaunaa ja ajoin karkuun.
Nyt asia vituttaa.
Jos sun autoa on kolhittu Grillin pihalla pe tai la iltana (asiasta on jo vuosia) ja muistat päivämäärän laita tänne viesti. ( ja nehän muistetaan)
Otan sinuun yhteyttä ja korvaan vahingon. Tapahtumalla on ainakin yksi silminnäkijä. Jos luette tämän ottakaa yhteyttä.
Tämä ei ole pilaviesti.
Grillin pihalla joitan vuosia sitten.
Hätäinen kuski
2
353
Vastaukset
- Uskomatonta1
Ootko kenties tullu uskoon?
- ArtturiGallenKalle.
Terve !
Parempi myöhään kuin ei milloinkaan
Mukava oli lukea omantunnon toiminnasta !
Hyvää jatkoa !
ps... Jos ei löydy kelle korvata , auta jotain hädässä olevaa .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492048Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3061749- 931567
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001210Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois781203- 671160
- 251071
- 481017
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73966Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23957