Corolla 2008 ja vielä....

Joo, taas löyty ongelma monien tännekkin ilmoittamien juttujen lisäksi. Tavaratilan pohjalevy oli liukunut eteenpäin 1,7 senttiä, ja taakse oli tullut kapea rako josta pienikokoinen esine voi pudota vararengastilaan.
1160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä poistin pohjalevyn,tunkin ja vararenkaan.Ovat varastossa säilössä.Mitä sitä kaikkea mukanaan kantaa.Keskikonsolikin oli parilla ruuvillai pois otettavissa.Se kun oli kertakaikkiaan tiellä.Asennan siiitten kun myyn auton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GBR-927 kirjoitti:

Joo, taas löyty ongelma monien tännekkin ilmoittamien juttujen lisäksi. Tavaratilan pohjalevy oli liukunut eteenpäin 1,7 senttiä, ja taakse oli tullut kapea rako josta pienikokoinen esine voi pudota vararengastilaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu