Pasi pääsi BB taloon!!!

Mahtava homma! Kerrankin taloon menee oikea mies eikä mitään muniinsa puhaltelijoita!
421235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 42

Vanhimmat

Onko komee? Vaikka Saranna aiemmilta kausilta sitten hänen muniinsa puhaltelemaan :D

Äänestä

Se on sitten jäykkä jätkä.

Äänestä
  • Hyvännäköinen toi Kati,toivotaan et pääsis taloon.

    Äänestä

Kuka pasi?. Sekö jolla on yuotubessa lähes 4000 videota?

Äänestä

Ketään jonka nimi on Pasi ei pitäisi päästä julkisuuteen. Eikä verkkariväestöä. Sinne pitää saada isotissisiä blondeja ja vähästä suuttuvia teinejä niin saap nauraa. Ei mitään rumia friikkejä ällöttämään katsojia, yäks. Tai jos sellaisia on niin kiusataan niitä sitten urakalla, hehehehehehehe

Äänestä
  • Tollasta ukkoo sinne ei missään nimessä,etukäteen jo täällä itseään hehkuttaa,voi voi...kaikenlaista ja vielä noin vanhakin,melkeen 50v..huhuh..

    Äänestä

Onko tämä totta? Aion kyllä äänestää. :D

Äänestä

Pasi Viheraho ja Tuksun sulhanen Arto Länsmann on jo hyväksytty bb-taloon. Kun vielä saataisiin Timo TA Mikkonen mukaan niin vot. Eli vähän vanhempaa väkee taloon tarvittaisiin.

Äänestä

Arto "Tuksun sulhanen" Länsmann tulee myös taloon. Ehkä jotain muitakin vanhempia.

Äänestä

Villilit huhut kertoo että tv-moguli Timo T A Mikkonen astuisi taloon. Tuksun aviomies Arto Länsmann ja nettivirtuoosi Pasi Viheraho.

Äänestä

Olisi hyvät valinnat. Eli älykkäitä henkilöitä sinne tarvittaisiin. Luulen että Arto Länsmann on fiksumpi kuin kansa luulee ja Pasi Viheraho on älykäs myös.

Äänestä

Pasi Viheraholla on monta tuhatta videota netissä.

Äänestä

Ai tää työläisten unelma ohjelma alkaa taas. Onhan se toisaalta mukavaa että tavalliselle kansalle löytyy niiden älykkyysosamäärän tasoista tekemistä.

Jännittävää ketä siellä tällä kertaa ryyppää, kiroo ja muuten vaan jauhaa imbesilli skeidaa..

Mukavaa syksynjatkoa!

Äänestä

Arto Länsmann ja Pasi Viheraho menee taloon. Sinne haetaan nyt vanhempia ja älykkäämpiä.

Äänestä

OLiks SE NIIN ETTÄ yritit jo viimevuonna, Mahtavaa että pääsit nyt.

Äänestä

Huomenna se alkaa, ihkuu.

Ps. kuka Pasi?

Äänestä

jaa että pasi pääsi taloon no se on hyvä :D

Äänestä

Hyviä videoita sillä kyllä on youtubessa. Pasi haki jo viime vuonna mutta ei päässyt.

Äänestä

Päin honkia meni nyt arvaukset täysin. Pasi Vihersaloa ei olla nähty BB-talossa eikä Arto Länsmannia.

Äänestä
  • ne tulee myöhemmin

    Äänestä

Uskon että Pasi Viheraho oli kyllä alkujaan valittu taloon mutta kun ilmoitti innoissaan täällä netissä niin diskattiin.

Äänestä

Tietääkö kukaan tuleeko Pasi tänä vuonna taloon?

Äänestä

Pasi onks se se nettivideopasi heivattiin jo viimevuonna. Konservtiivinen tuotantoryhmä.

Äänestä
  • Jos minä olisin maikkarin viihdepäällikkö niin heti ottaisin Pasin big brotheriin ja toinen olis Uncle sam Patriot.

    Äänestä

Nettikeisari Pasi Vihersalo yritti jo viimevuonna. Pasi toitotti valiintansa jo vähän liian aikaisin netissä. Liikaa kustannusyhtiön ylpeyden päälle?

Äänestä

nan hyvä valinta. Uncle Sam Patriot vielä taloon. Tuotantoyhtiö ei uskalla.

Äänestä

Vimekausi totaalin floppi. Tuotantoyhtiö nielee ylpeytensä pakosta.

Äänestä

Uncle Sam Patriot olisi kova valinta. Tuollaisia kovia valintojatarvitaan viimekuden flopin jä'lkeen.

Äänestä

kyseessä on viihdeohjelma ei tylsyysohjelma.

Äänestä

Toi MaRKO Luukkonen ja se kaljupääprofressori oli loistavia valintoja.Suomen kansa meni täysin solmuun.Mitä häh mitä näätyypit on

Äänestä

eiks Uncle Sam oo sama ku BB-Jani Yliviuhake?

Äänestä

Älä nyt perkuleen Pasi ilmoittele ennalta. Tuotantoryhmä haluu tuntee itensä tärkeeks. Ja tulisit vähän yllärinä meinaan puskien takaa.

Äänestä
  • Niille voi taas käydä ylpeyden päälle. No. Toivotan onnee. Kyllähän sää ton paikan ansaitsisit.

    Äänestä

Tämä se on sitä junttikansan
perushuumoria!
Onneksi olkoon!

Äänestä

MARKOREPAIRS PÄÄSI TALOON!!!

Äänestä

MARKOREPAIRS PÄÄSI TALOON!!!

Ei ole muuten kuulunut tai näkynyt yli viikkoon videoita eikä ollut youtube miitissä. Huhujen mukaan olis linnassa tupakkaprobleemasta tai sitten todellakin pitää hilajisuutta ja menee BB taloon.

Äänestä

Muistakaa äänestää minua BB Sarah :)

[email protected]
irc galleria sawahi

Äänestä

No niin tulit Sarah taloon joo. Kannattiko kertoo täällä kaikille??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


17+9 kirjoitti:

Mahtava homma! Kerrankin taloon menee oikea mies eikä mitään muniinsa puhaltelijoita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu