Cage vs Fight Festival avunpyyntö

Blogissa tein äänestyksen kumpaa meen kattooo. Ni auttakaa ny päättää
http://sakarisaari.blogspot.com/2011/08/cage-16-vs-fight-festival-31.html
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Molemmissa on hyviä ottelijoita, mutta Cagessa otellaan häkissä ja on hienommat puitteet kuin kämäsessä kisahallissa. Molempia olen käynyt katsomassa ja Cage on paremmin järjestetty ja tyylikkäämpi tapahtuma.
Jos joudut valitsemaan niin suosittelen CAGEA!

Äänestä

Ff ehdottomasti..Huomattavasti laadukkaampia ottelijoita. Entisiä ufc jätkiä löytyy joita cagesissä ei ole näkynyt....Antonia hehkutetaan cagessä...mutta sherdogista voit katsella kuka häntä on vastassa ja ketä on esim lucion tai niko puhakan vastustajat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UFC-SAKKE kirjoitti:

Blogissa tein äänestyksen kumpaa meen kattooo. Ni auttakaa ny päättää
http://sakarisaari.blogspot.com/2011/08/cage-16-vs-fight-festival-31.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu