JUTTELETKO OIKEALLE?

Täällä on kahelia sakkia.
Kuvittelevat juttelevansa oikealle ihmiselle ja
saavat vielä riidatkin aikaiseksi.
Mitenhän ois, jos yhteen muuttaisivat.
Taitais lautaset lentää...
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

:)) Luulen myös.

Äänestä

Tiedän että Hän ei varmastikaan ole täällä tai ainakaan minulle vastannut. Täysin vieraan kanssa olen höpissyt ummet ja lammet tunti tolkulla. Aivan hourulameininkiä sanon minä. Mutta jos ja kun jutut natsaa niin mikäs siinä, kirjotellaan ja parannellaan maailmaa pikkasen paremmaks, käy mulle, Jos on aikaa :)

Äänestä

tehnyt niin koko ajan eikä itse tajua sitä vieläkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyl tää on syvältä kirjoitti:

Täällä on kahelia sakkia.
Kuvittelevat juttelevansa oikealle ihmiselle ja
saavat vielä riidatkin aikaiseksi.
Mitenhän ois, jos yhteen muuttaisivat.
Taitais lautaset lentää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu