Ammattikoulu stressaavaa

Aamulla väsyttyy kun yöt on mietitty että mistä saan kirjat, mistä saan tämän ja tämän. Onko teilläkin tai oliko teilläkin tälläistä tunnetta?
1162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei. Osasin kysyä neuvoa, eikä tarvinnut stressailla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niggaplease kirjoitti:

Aamulla väsyttyy kun yöt on mietitty että mistä saan kirjat, mistä saan tämän ja tämän. Onko teilläkin tai oliko teilläkin tälläistä tunnetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu