Parempi olla

vaan lukematta. Päivä kerrallaan ja sitä rataa. Jaksa arvailla tai miettiä enää mitään. Katotaan miten käy.
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

:) Sama tunnelma. Kuin hän ei olisi täällä enää. Nyt alkaa hukkua nämä viestit toisensa lomaan.

Äänestä

samaa mieltä olen. Ei tässä tai näissä mitään... ei niin mitään....
Aikaa vaan meneepi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tökstöks. kirjoitti:

vaan lukematta. Päivä kerrallaan ja sitä rataa. Jaksa arvailla tai miettiä enää mitään. Katotaan miten käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu