Siittolassa2

Kikka11

Kysymykset liittyivät siihen, olinko varma, että halusin tulla raskaaksi ja ymmärsinkö että minut saatettaisiin raskaaksi luonnonmenetelmällä ja miten koitos tapahtuisi. Lopuksi sain valita kansiosta miehen, joka tulisi astumaan minut jo samana päivänä. Sitten sain kehotuksen pukea saappaat takaisin jalkaani ja kääntyä seisomaan selin toimistopöytään pakarat kohti haastattelijaa.

”Saappaat nostavat pyllysi suorastaan herkullisesti esiin”, emäntä totesi. Sitten poika kiinnitti kaulaani nahkaisen kaulapannan, jonka leveys sai minut pitämään päätä uljaasti pystyssä. Kädet sidottiin selän taakse kyynärpäistä nippusiteellä.


Poika nykäisi hihnasta ja niin minua lähdettiin kuljettamaan alastomana pihan poikki pesulle possulan puolelle. Hämärän pesu- ja hoitohuoneen pesupenkillä oli jo kontillaan kaksi alastonta naisvartaloa pyllyt komeasti pystyssä. Naisten vartaloita oli öljyämässä minulle ennestään tuntematon vanhempi naisihminen, esiliina yllään. Minut ohjattiin muiden öljyttävien viereen nelinkontin ja vanhempi naisihminen kehotti minua nostamaan perseeni reilusti ylös.

Riuskaotteinen nainen jynssäsi kroppani pesusienellä ja kuivattuaan kehoni avasi öljypurkin ja lorautti reilun satsin suoraan selälleni ja alkoi levittää öljyä siten, että molemmat munkkini saivat reilun käsittelyn. Siitä siirryttiin kohti pesuhuoneen kattoa sojottavaa pyllyäni, jota nainen kehui oikein herkulliseksi ja levitti rasvaa ympäriinsä samalla kannikoitani puristellen ja leipoen. Me tytöt vilkuilimme uteliaina toisiamme, pyllyt pystyssä rinnakkain.

Kun minäkin olin yltä päältä rasvassa tallipoika konttautti hihnasta vetämällä meidät astutettavat naiset laitumelle odottamaan siitosta. Nahkasaappaamme ulottuivat polven yläpuolelle, joten neljällä raajalla kulkeminen ei hangannut polviamme. Laitumella kätemme kytkettiin uudelleen selän taakse ja nahkahihnat kauloissamme kiinnitettiin tolppaan, joka vangitsi meidät konttausasentoon kuten piha-aitauksen raskautensa loppusuoraa viettävällä naisella oli ollut. Meidän käskettiin avaamaan suumme, joihin saimme levittimet niin, ettemme voineet keskustella tuntemuksistamme keskenämme. Pyllyt rivosti pystyssä odotimme mitä tuleman piti.

Puolen tunnin kuluttua siittolan emäntä konttautti meidät pihan poikki siittolaan, jossa astutuspenkit oli saatu puhdistettua edellisen session eritteistä. Meitä odotti kolme isoa karjua isot kyrvät paksuna kiimasta julmassa tanassa. Miehet olivat vetäneet esinahat taakse, ja me tytöt vilkuilimme silmät lautasina tomaatinpaksuisia punaisia kyntövalmiita terskoja. Kapusimme tallipojan avustamina paikoillemme ja asettauduimme nelinkontin telineeseen. Kätemme kytkettiin nahkahihnoilla siittolan kattoon niin, että jäimme roikkumaan hieman tukalaan asentoon, sillä päätä ei voinut laskea niskan taakse ja ylös nostettujen käsiemme välistä. Selkämme painettiin notkolle, jotta perät tulisivat sopivalle ottokorkeudelle. Nilkkamme kiinnitettiin nahkahihnoin telineeseen. Siinä olimme kuin teuraat odottamassa varrastustaan.

Sitten tulivat nänninnipistimet. Emännän käsin nänninnipistimien teräksiset leuat pureutuivat herkkään rintakudokseen saaden silmämme pyörimään ja vartalomme jännittymään entistä syvemmälle notkoselälle, mikä niiden tarkoituskin oli. Ne myös valmensivat meitä kestämään paremmin tulevan kyrpien sisääntunkeutumisen tuoman tuskan samoin kuin pienet piiskanläpsäisyt, joita alkoi nyt sataa tiuhaan tahtiin pystypyllyillemme. Pilluni valui limaa, ja tunsin, kuinka klittaani pureutui ilkeä nipistin. Ammolleen levitetty suuaukkoni muunsi kirkaisuni sekavaksi ölinäksi.

Valitsemani mies seisoi nyt pyllyni takana. Olin kiiman aukaisema ja avuton. Suljin silmäni tuntiessani järkyttävän paksun terskan kosketuksen häpyhuulillani. Pelotti. Nipistimet rinnoissa ja klitoriksessa. Sitten Kyrpä tuli pohjaani yhtäkkiä ja huudoista päätellen yhtaikaisesti muutkin naiset saivat kyrpää pillujensa täydeltä. Huusimme suoraa huutoa eikä suulevitin enää kyennyt estämään tuskaisaa huudonpurkausta. Miehen kädet olivat paljailla kupeillani, kyrpää vedettiin hitaasti ulospäin emättimeni putkessa. Ja taas, mela molskahti kirnuni pohjaan. Lihani antoi nyt täysin periksi ja mies aloitti nautinnollisen meloskelunsa. Kolme pillua litisi siittolan hämyssä, kolme kyrpää kairasi nelikymppisten naisten lihaa tallipojan ja siittolan emännän saadessa nauttia riettaista näkymistä, kun kullit liukuivat naisten ahtereissa. Kiinteät pakarani paukkuivat rytmikkäästi miehen karvaista alavatsaa vasten. Tunsin miehen panemisen tahdissa kiivaasti heiluvat kivespussit reisieni sisäpinnoilla, kun tajuntani alkoi hämärtyä elämäni orgasmiin miehen takanani lauetessa samaan aikaan ja pumpatessa emättimeni täyteen paksua hedelmäistä spermaa.

10

19252

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tommi_j

      Mahtavaa. Toivottavasti tämä "siittolassa" tarina jatkuu!

    • Haluu siittolaan!!!

      Hei! Minä haluan tuommoiseen siittolaan naitavaksi ja haluan vauvan siemmeniä!! On nimittäin kauhea vauvakuumme mutta miestä ei löydy!!

      • marina--

        Kyllä mielikuvitus pelaa!!


    • jokkis

      Kinky kinky.

    • Saitteko takuut raskaaksi tulosta?

    • kooysi

      Kolmas osa taitaa olla tämä

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/10182473/siittolassa-3

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Täyttä hörhön paskaa


    • Anonyymi

      "mela molskahti kirnuni pohjaan" no aika ämpäri pitää olla että noin käy tai todella, toderlla pienimunainen. lähinnä vastenmielinen ajatus vaikka juoni ihan hyvä.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta

      Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama
      Maailman menoa
      81
      5519
    2. Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?

      Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä
      Maailman menoa
      111
      4534
    3. Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille

      Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve
      Maailman menoa
      136
      4115
    4. Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa

      asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu
      Maailman menoa
      216
      2867
    5. Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus

      jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.
      Maailman menoa
      78
      2836
    6. Mitä tapahtui?

      Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?
      Kiuruvesi
      32
      2716
    7. Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta
      Maailman menoa
      83
      2534
    8. Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään

      Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl
      Maailman menoa
      89
      2280
    9. Mitä haluaisit sanoa kaivatullesi tänään?

      Mitä ajatuksia hänestä ja tilanteesta ylipäätään 💖
      Ikävä
      182
      2113
    10. Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista

      Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      1666
    Aihe