Kun kunnan päättäjät näköjään myy hollolan keskustan hämeenmaalle niin tarkkaan et kunnantalollekin kuljetaan kohta prisman läpi, niin muutetaankos se nimikin PRISMALAKSI. ja kirkonkylä vois olla SALELA.
Prismala vai Hollola
kesko rules
2
145
Vastaukset
- Anonyymi
Minne alkkikset muuten menis jos ei ois Prismaa. Mitä oli ennen sitä?
- Anonyymi
Jonnela vois olla hyvä. Mopojonnet kalansilmineen tepastelee rivis kauppojen käytävillä ettei pääse ohjelma, korona aikanaki ä. Kaikki niiden pitää tietää. Joku manlet lehuu oöevansa playboi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaisten kannatus enää 12,9%
Perussuomalaisten kannatus laskee edelleen kuntavaaleissa. Kannatus sulaa kuin kevälumi auringossa. Onkos tuo ihme, kun65227415MTV: Stubbin turvamies ampui itsensä haulikolla virka-asunnon kellarissa
Kaksi korkean turvaluokituksen poliisia on ampunut itsensä virantoimituksessa lyhyen ajan sisällä. Marraskuussa tasavall1982318- 1171780
Perussuomalaiset leikkaa suomalaisilta enemmän kuin mikään puolue ikinä on leikannut
Suomalaisia pitää auttaa ensin, uskottelivat kehitysavun leikkausten kapellimestarit Purra ja Tavio. Kannattajat äänest31726Amerikka vajoamassa diktatuuriksi?
Trumpin ja Muskin -koalitio on ravistelee amerikkalaisen demokratian perusteita. Republikaanienemmistöinen kongressi on3071673Bachelor-Joonas sekstasi toisen naisen kanssa - Tästä syystä valitsi kuitenkin Monican: "Nyt mun..."
Bachelor Suomi -realityssä koitti lopullisen valinnan hetki. Paljon onnea ja lykkyä rakkauteen Joonas ja Monica! Lue l301458- 691410
Suurimman osan ajasta tuntuu, että turha toivo
mutta sitten hetkittäin tulee tunne, että jotain sittenkin voi olla. Mistä tämä tulee? Sen olen tiedostanut, että sinä o111346Miksi en antautunut sulle mies?
Vaikka olin ihastunut... Vaikka tunsin olevani turvassa sun seurassa... Vaikka sä olisit halunnut... Vaikka mä olisin1471334- 901329