http://www.huuto.net/kohteet/commodore-c64-x2--lerppuasema-x2/187066822
2 Commodore c64 ja lerppuasemaa myynnissä
5
346
Vastaukset
- 64558899
so what, onhan noita nurkissa omastakin takaa.
- jvph
Kirjoita siihen commodoreesi että->>
10 PRINT " katso tätä ja mieti kysymystäsi uudelleen "
20 GOTO 10
ja kirjoita sitten RUN ja odota.. ja odota,, ja odota.. Ja ah emulaattori pc:hen, oma joysticki/pad ja netistä iso kasa pelejä toimii eikä lautausajatkaan ole isoja. Ja ilmaiseksi kaikki muu paitsi ohjain.
- 38911 bytes free
Latausajat kuului C=64.n tunnelmaan. Puolen tunnin odotus kun joku 20kilotavun kokoinen peli latautui kasettiasemalla oli oma jännitysnäytelmänsä. Koskaan ei tiennyt onnistuuko lataus vai tuleeko load error, kuten usein tulikin,,varsinkin kopio peleissä. Pienellä meisselillä sitten säädettiin äänipäätä ja kokeiltiin ladata uudestaan. Onnistumisen ilo oli mahtava kun joku peli vihdoin lähtikin toimimaan.
- 1984.
älä haaskaa aikaas moiseen,
roskiin vaan ja
opiskelet elämääsi varten jotain uutta.
aivan ajan tuhlausta myydä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867