Kajaanilaiset lempipuuhassaan...

Kuulemma oli joku kajaanilainen mölli taas saanu naista, kehitysvammaista. Tähän voisin vitsikkäästi todeta että kyllähän kajaanilaistenkin pitää joskus saada mutta se taitaa tässä tapauksessa olla lievästi sanottuna mautonta. Eipä tämä uutinen mikään yllätys sinällään ole kun muistelee minkälaista sakkia se kajaanilaiskulttuuri maailmaan siittää.
8300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ja kaikki on mamujen syytä.Joku savunahkahan on tuonkin alhaisimmasta alhaisimman tehnyt.sanoo joku Uuskonservatiivi.ensin tutkitaan ja sitten hutkitaan.ja kas. kaiken takana on kainuulainen vankilasta vapautunut R,,,,,,,,I

Äänestä

Ei pidä yleistää kaikkia Kajaanilaisia yksien hullujen tekemistä sairaista puuhista. Kaikissa kaupungeissa ikävä kyllä riittää näitä sairaita yksilöitä.
Olisi kyllä mielenkiintoista tietää onko kyseessä valtaväestöön kuuluva vai maahanmuuttaja?

Äänestä

Outoja kuuluu tosiaan, toinenhan oli se naisten pyörien "keräilijä".

Äänestä

Tämä poika joutuu läänin vankilaan ja raiskatataan valko viisi kertaa päivässä. Jos ei tajua itse hoitaa asiaansa päätökseen linnassa pannaan poika loppuun hiljaseksi.

Äänestä

Onhan se tiedossa että melkoinen puutteen perä se kainuu taitaa olla, mutta että tämmöinen menee kyllä jo sairaaksi...

Äänestä

Ei asia miksikään muutu mielikuvitusmaailmassa.

Äänestä

Veikkaisin lestaatiolaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janne_vain kirjoitti:

Kuulemma oli joku kajaanilainen mölli taas saanu naista, kehitysvammaista. Tähän voisin vitsikkäästi todeta että kyllähän kajaanilaistenkin pitää joskus saada mutta se taitaa tässä tapauksessa olla lievästi sanottuna mautonta. Eipä tämä uutinen mikään yllätys sinällään ole kun muistelee minkälaista sakkia se kajaanilaiskulttuuri maailmaan siittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu