Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

esinahka...

kun on yhdynnässä, niin liukuuko miehen esinahka terskan pään taakse, kun menee "sisään"?...
2989
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itselläni oli liian ahdas esinahka.
Piti leikata!
Jos nyt nahkatukat asettaisivat riviin meikäläisen, käskisivät pistämään housut alas ja teloittavaisit ympärileikkaukseni takia niin silti olisin kiitollinen saamistani hetkistä naisten kanssa!!!
Jos pelkäät "kiinnijäämistäsi" niin eiväthän natsit sinua uskoisi!!!
Tyhmiä ja verenhimoisia kun ovat!!!
Ei heiltä riittäisi aikaa selvittelemään asiaasi "parempaa maailmaa" luodessaan!!!
Jos haluat joskus naisen kanssa olla niin leikkauta esinahkasi!!!
OTA SE RISKI!!!!!!!!!!
Tämä maailma on niin hullu ja kun meikäläisiä tänne tulee, ahtaine esinahkoinemme niin olemme tulilinjalla.
Itse pyysin todistuksen lääkäriltä siitä että miksi minut operoitiin.
Sen todistuksen olen jo aikoja sitten hukannut!
Ei löydy!
Vaikka mitäpä ne aivopestyt kiihkoilijat kuuntelisivatkaan?
Kiihoitettuina eläimen tasolla!!!
Mene ja leikauta ahdas esinahkasi!!!
Et usko miltä tuntuu työntää se operoitu elin sitten naisen pimpsaan!!!
Ne pikkuruiset (mieleltään) natsipossut ovat kylläkin pelko sinänsään.

Äänestä

Jos esinahka on terskan päällä ja kalun työntää naisen sisään, niin esinahka voi todellakin liukua terskan taakse. Välttämättä niin ei käy, jos nimittäin esinahka on tiukempi ja nainen on liukas, niin pimpin kitka ei riitä painamaan esinahkaa taakse. Ennen sisään työntymistä onkin parempi vetää esinahka taakse. Jos esinahka on löysä niin se saattaa likua takaisin terskan päälle aina kun kalua vetää ulospäin naisen sisässä, voi käydä niinkin että jälleen sisäänpäin työnnyttäessä esinahka ei liu-u taakse ja se onkin vedettävä sinne käsin. Kaikkea siis voi ilmetä, niinkuin huomaat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämätön kirjoitti:

kun on yhdynnässä, niin liukuuko miehen esinahka terskan pään taakse, kun menee "sisään"?...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu