Mistä tunnet sä ystävän...

5108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin, antaa sinkkuristeilyn sen selvittää kuka viereen jää. :D

Äänestä
  • ..aah, ihanaa.
    Just ajattelin heittää oman ainokaisen lastuni päivän palstamereen... biisin, joka on joskus konserttisalin hämärässä herkistänyt minut kyyneliin, Veskun versio Ystävän laulusta :)). Ehdit ensin :)))

    Hieno päivä ... nautitaan reaalielämästä, siellä ne laulutkin syntyvät :)))

    Äänestä

Jep. Näin se menee.
Nyt tilanne rauhoitetaan ja stressi poistetaan.
Antaa meren se selvittää.
Arki vaatii voimia. :)
Don't worry, be happy!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hymyä kehiin kirjoitti:

anna meren se selvittää.

http://www.youtube.com/watch?v=sREk3WmG7Ao

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu