hMM!???

Syön citaloprami teva nimistä lääkettä ja oon miettint et jatkuva väsymyystä ja Nälkän tunnetta voisko se Johtuu tos lääkkeestä Ja Lihoominen O_ O
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no väsymys voi johtua siitä jos ei syö ja nälkä jos ei syö. Citalopramia olen käyttänyt 20 mg päivässä Joulukuusta 2009 ja toisinaan se väsyttää, painoni on laskenut mikä taas johtuu masennuksestani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


killer_ kirjoitti:

Syön citaloprami teva nimistä lääkettä ja oon miettint et jatkuva väsymyystä ja Nälkän tunnetta voisko se Johtuu tos lääkkeestä Ja Lihoominen O_ O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu