Kyllä mä

taidan nyt sittten poistaa sen sun numeron.
17217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Miksi sydän syrjällään, surusta murtana?

älä poista, ystävää kaipaat kuitenkin, joskus..

Äänestä

prkl,vieläkö sulla on se,poista jo niinkuin olis jo,että on tyhmä ihminen...

Äänestä
  • no yritinpä vain pitää viimeiseen asti toivoa yllä, minä tyhmä ihminen.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    no yritinpä vain pitää viimeiseen asti toivoa yllä, minä tyhmä ihminen.

    et ole tyhmä. ei koskaan saa aliarvostaa itseään

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    no yritinpä vain pitää viimeiseen asti toivoa yllä, minä tyhmä ihminen.

    Kannattaa poistaa se numero, koska jos hän ei ole ottanut yhteyttä on hanellä joku muu joka kiinnostaa enemmän..

    Äänestä

  • mbnnkhv kirjoitti:

    Kannattaa poistaa se numero, koska jos hän ei ole ottanut yhteyttä on hanellä joku muu joka kiinnostaa enemmän..

    Niinpä, sitähän mä tässä epäilenkin.

    Äänestä

Ei se mitään auta. Parempi säilyttää siellä, ellet sitten ole häirikkösoittelija ;-). Tiedätpä sitten kun hän soittaa, että se on hän.

Numeroita poistaa ainoastaan varatut tapapettäjät, joiden on välillä todistettava vaimoilleen ja tyttöystävilleen ettei ole naisten numeroita... Vaikka ne taitavatkin olla miesten nimillä työprofiilin alla :-)).

Jos on paha olo ja haluat tehdä jotain konkreettista, lähde pitkälle lenkille. Tekee paljon paremman olon!

Äänestä
  • Ei nyt jaksa mennä lenkille. nukuttaa vaan kun oli taas aika rankka viikonloppu ;)

    Äänestä


  • ap kirjoitti:

    Ei nyt jaksa mennä lenkille. nukuttaa vaan kun oli taas aika rankka viikonloppu ;)

    No hyvä, jos olet pääsyt jo radalle. Huomenna se lenkki sitten, ettet rupasahda baareilusta ennen aikojasi! ;-) Ei vaan, hyvä olo näkyy naamasta! Tsemppiä :-)

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    Ei nyt jaksa mennä lenkille. nukuttaa vaan kun oli taas aika rankka viikonloppu ;)

    niin et jaksa ikinä.läskipossu muuta kuin laiskotella ja ryypätä.kuvottava!!!

    Äänestä

Mitä sinä teet ylipäätään koko puhelimella kun et soita etkä edes vastaa?

Äänestä

Ihan miten haluat.

Äänestä

Ehkä se oli liikaa, pyytää poistamaan numero.
Mut en mä halunut suo satuttaa...Mä, käyn.....

Pidä numero, eihän sitä tiedä vaikka tähtitaivas muuttuisi vaikka epätodennäköistä.

Äänestä
  • No miksi se nyt niin epätodennäköistä on? Missä sä käyt? :)

    Äänestä

jos mua meinaat, niin saat tehä ihan niinku ite tykkäät. eipä voi sanoa että oisit sitä paljoo käyttäny :) tosin sitä ei kyllä sit saa mistään... no onko niin vaarallista? ;)

Äänestä
  • olen käyttänyt kyllä hänen numeroaan ja sen kyllä tiedustelusta saa, ainaki joskus sai.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntuu niin pahalta kirjoitti:

taidan nyt sittten poistaa sen sun numeron.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu