minne puut ladataan.....?

eli latasin itselleni 4ever simfantasyn sivuilta palmun, joka voi kannatella riippumattoa. ensimmäisellä kerralla latasin sen sims/gamedata/objects, mutta se ei tullut sieltä peliin.. tarvitsen nyt apua että mihin sen lataan?
kiitos kovasti jos viitsitte vastata!!!
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nii lataa itelles filemaid sen löydät kun meet sivulle http://sipsisims.com ja otat sieltä tips ja sit sieltä ton file maid sielllä on tarkat ohjeet jos on viel jotain kysyttävää niin kirjoita osoitteeseen [email protected] niin kerron lisää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s2pido kirjoitti:

eli latasin itselleni 4ever simfantasyn sivuilta palmun, joka voi kannatella riippumattoa. ensimmäisellä kerralla latasin sen sims/gamedata/objects, mutta se ei tullut sieltä peliin.. tarvitsen nyt apua että mihin sen lataan?
kiitos kovasti jos viitsitte vastata!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu