Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Yhdyntä ei tunnu miltään

Eli onko se todella niin, että yhdyntä ei oikeastaan tunnu juuri miltään?
Harrastimme miesystäväni kanssa seksiä nyt jo viidettä kertaa (olimme molemmat aloittaessamme neitseitä), mutta minusta se ei tunnu oikein missään. Kipuja oli aluksi jonkin verran, mutta minkäänlaista nautintoa en tunne vieläkään . Olenko siis vain
kuvitellut koko elämäni ajan, että seksi olisi nautinnollista ja tuntuisi hyvältä?

Onko mahdollista että nautinto tulee joskus myöhemmin? Meistä kumpikaan ei ole edes lauennut.
7195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos kumpikaan ei tullut, tarkoittanee se sitä ettei myöskään kumpikaan oikein kiihottunut? Ette ilmeisesti seksin osalta sovi yhteen.

Äänestä

Olemme kyllä molemmat kiihottuneita, mutta akti aina kai liian lyhyeen.

Äänestä

Hiero klitoristasi käsilläsi niin kauan, vaikka koko päivän, että saat viimein orgasmmin. Sitten tiedät miltä hyvä seksi tuntuu. Se orgasmi kyllä tulee sieltä, kun et lopeta, ennen kuin olet lauennut.

Äänestä

Miehelläsi on varmaan vaan pieni... Tuu tänne ni saat sellast patukkaa että tuntuu viikonki päästä vielä :)

Äänestä

samaa meillä oli aikoinaan,.. Itse miehenä meni monta vuotta etten oikein räjähtänyt ja vaimolla myös,..
Sit meillä töiden vuoksi erosi tiet,.. ja ystävinä erkaannuimme,... ex löys uuden ja sama juttu,.. itse yritin muutaman kerran sama juttu,.. liekkö kohtalo tullut mukaan,.. kerran lomalla ollessa soiteltiin vain ystävyyden merkeissä,.. ja tehtiin vanhojen muistelussa viikon loppuretki eräälle mökillä,...
Seksi tuntui ihan erilaiselta,.. tosi nautinnolliselta ja jotenkin sitä alkoi molemmilla tehdä mieli lisää,.. ;) ikään kuin olisi jotenkin napsahtanut kohdillee,.
nyt ollaan hommaamassa yhteen asumista taasen,. ;)))
En tiedä teidän ikäänne ja muuta,.. mut kokeilkaa nostataa haluja,.. pikku kivoilla jutuilla arkiaskareissa,.. sit ne orkutkin tulee mukaan ,.. mut on ne jotenkin joskus jälkijunassa tulevia,.. mut meillä ne alkaa menemään jo edelle,.. ;)))

Äänestä

Liukuvoide vois ehkä auttaa tai sitte pitempi esileikki, jotta pääsee tunnelmaa. Jos on kuivat paikat eikä ole nii kiihottunu se hankaloittaa toimintaa... Me kihlatun kans käytetää liukkarii, seksi on sitte nautinnollisempaa, kuuluu vaa loiske, läiske ja hommat luistaa. :)

Äänestä

Enjoy_

Nauttiminen seksistä, varsinkin naisella, vaatii harjoittelua ja harjaantumista. Sinun kannattaisi aloittaa siitä, että fantasioit ja koskettelet itseäsi sormin. Ellet osaa itse antaa itsellesi organsmin hieromalla klitorista, niin ei tule kukaan muukaan pystymään siihen.

Tutustu itseesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Enjoy_ kirjoitti:

Eli onko se todella niin, että yhdyntä ei oikeastaan tunnu juuri miltään?
Harrastimme miesystäväni kanssa seksiä nyt jo viidettä kertaa (olimme molemmat aloittaessamme neitseitä), mutta minusta se ei tunnu oikein missään. Kipuja oli aluksi jonkin verran, mutta minkäänlaista nautintoa en tunne vieläkään . Olenko siis vain
kuvitellut koko elämäni ajan, että seksi olisi nautinnollista ja tuntuisi hyvältä?

Onko mahdollista että nautinto tulee joskus myöhemmin? Meistä kumpikaan ei ole edes lauennut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu