Minulla on täällä ohjeet

kuinka "uninstall xerox worksCentre pro Scanner" joka ei toimi oikein, mutta kun menen resursihallintaan, niin en osaa tai en löydä tätä xeroxcenteriä.

On kai device manager suomeksi resurssihallinta?
477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lisää/poista ohjelmia eli lienee jotakin add/remove programs valikon kautta ne ohjelmat oikeasti poistetaan eikä resurssienhallinnasta...

Äänestä

Nyt kyllä en löydä mitään. Miten pääsen add remove kohtaan, löytyisiköhän tämä Xerox.......... laite sieltä.

Minulla on Vista

Äänestä
  • Start->Control Panel->Scanners and Cameras

    Äänestä

Monet kiitokset, sieltä se löytyikin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei fiksu kirjoitti:

kuinka "uninstall xerox worksCentre pro Scanner" joka ei toimi oikein, mutta kun menen resursihallintaan, niin en osaa tai en löydä tätä xeroxcenteriä.

On kai device manager suomeksi resurssihallinta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu