Hyvää yötä Jukka!

Nuku Hyvin!
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miekin yhdelle Jukalle Öitä
toivottaisin jos voisin

Äänestä
  • Mikset voi ......kultaseni? Tai mikset voinut?

    Äänestä

palsta hörhö!

Äänestä
  • Taidat olla joo... Oothan muistanu pysytellä varjon puolella? :P

    Äänestä

Hyvää yötä, näin aikaisin ajattelin toivottaa, ettei vaan unohdu :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tee parannus! kirjoitti:

Nuku Hyvin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu