Ei kolahda

luulin että kun viikkojen eron jälkeen tavataan, polveni pettävät. Mutta mitä tapahtui? Ei tuntunut miltään. Totuus tuli ilmi.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on sun onni! Jos hän muille toivoo hyvää, ja sinulle kaikkea paskaa...Ethän sä mitään menetä, vaikka tunteet kuolivat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muille hyvää kirjoitti:

luulin että kun viikkojen eron jälkeen tavataan, polveni pettävät. Mutta mitä tapahtui? Ei tuntunut miltään. Totuus tuli ilmi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu