Oon varmaan todella läpimätä ihminen

kun toivon, että edes joku mua jossain ikävöisi.
Itse kun aina olen siinä ikävöijän roolissa, ujo ja tylsä kun olen.
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama juttu, mun viesteihin ei edes vaivauduta vastaamaan.

Äänestä

Tylsä ja ujo vielä menee,
mutta jos ihminen ajattelee vain itseään,
on
kylmä kala,
pettää toisen...

niin miksi pitäisi ikävöidä?

Äänestä

Minunkin pitänee siirtyä pikkuhiljaa tuonne katkeruus-palstalle ja unohtaa kaikki muu.
On vaan paska olo, kun on jo 23 ikää, eikä ole ketään joka ikävöisi eikä ketään kiinnosta. Kai me jotkut ollaan sit tuomittu olemaan jämäihmisiä.

Eikä tämä ole mikään tyypillinen perjantaivalitus, vaan ihan jokapäiväistä minulle. En vaan kelpaa ja olen henkisesti täysin paskana.
Kiva kombo - siinä se.

Tarpeeksi kun lytätään, niin ei sieltä nousta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Summa on että ei kirjoitti:

kun toivon, että edes joku mua jossain ikävöisi.
Itse kun aina olen siinä ikävöijän roolissa, ujo ja tylsä kun olen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu