Punapää ja mies katsoivat molemmat minua kuin riistaa jolloin arvasin että kohta tapahtuu jotain mistä ei voi kuin tykätä ja pilluni alkoi sykkimään...
Punapää avasi jalkansa, nosti hieman hamettaan jonka jälkeen totesi kiimaisen kähellä äänellä: "Tiedän että haluat minua, osoita se."
Tällä naisella on niin käskevä ja dominoiva olemus, kuin isketty työnsin pääni hänen jalkojensa väliin ja aloin ahmimaan hänen kaunista sileää pilluansa. Ahmin, tutkin ja maistelin tätä kauneinta tapaamaani olentoa siinä kahvion pöydällä itse perse pystyssä ja unohdin tyystin sen miehen joka aikaisemmin minulle kahvia oli tarjonnut. Mies kyllä ei ollut ollenkaan toimeton, hän oli ottanut siistit suorat housunsa sekä boxerinsa pois meidän naisten alkutohinan aikana ja runkannut itsensä kivikovaksi katsellen minun työskentelyä tämän taivaallisen punapään pillun kanssa.
Mies riisui minulta housut ja stringini, alkoi nuolemaan minun pehmeää persettäni sekä pilluani vuorotellen ihanan kiusottelevasti, työntäen välillä kieltä tai sormea sisääni. Tämä nuolemisen ketjureaktio ei kauaa kestänyt kun punapää päätti että haluaa nyt olla antavana osapuolena. Nainen käski minut kontilleen siihen pöydälle, itse asettui alleni 69:iin.
Nainen aloitti pilluni nuolemisen hitaasti ja nauttien, välillä ottaen klitorikseni huuliensa väliin ja puristaen, imien, punapää keskittyi hetken päästä vain klitorikseeni kun mies alkoi nuolemaan persettäni ahmien ja työnsi kaksi sormea erittäin kosteaan ja tiukkaan pilluuni. Tämän aivan järisyttävän tunteen seurauksena sain räjähdysmäisen orgasmin, mutta kumpikaan ei lopettanut nuolemistaan taikka runkkaamista jolloin vaan sätkin siinä pöydällä räjähdysmäisen orgasmini kanssa.
Kunnes he olivat saaneet minut lähes voimattomaksi orgasmistani, laittoivat he minut pödälle niin että jalkani olivat lattialle mutta vatsa oli pödällä ja lantio kiinni pöydän laidassa. Mies tuli taakseni ja työnsi koko kovan kyrpänsä piluuni hitaasti ja puristi samalla käsillään uumastani ottaen enemmän voimaa pohjaan työntämiseensä. Tällä välin punapää tuli pöydälle istumaan haarat levällään eteeni ja työnsi pillunsa kasvoilleni, tajusin olevani seksilelu näille kahdelle joka alkoi kiihottamaan minua uudelleen. Työnsin kaksi sormeani tämän naisen pilluun ja toisen käden peukalolla aloin hieromaan naisen persettä samaan aikaan imien ja ahmien hänen klitoristaan. Punapää piti hiuksistani kiinni ja määräsi nuolemisen tahdin, se on välillä erittäin raivokasta ja välillä todella hidasta kiusottelua, mies takanani työnteli tasaseen tahtiin pilluuni järkyttävän kovaa kyrpäänsä ja välillä hieroi sormellaan persereikääni ikäänkuin lämmittääkseen sen uudelleen.
Jatkuu...
Elämäni duuni osa4
Fanta
0
1888
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1197041KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4046753Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei693413Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521302976Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092564Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään432124- 1251864
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211727Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821397- 741287