mitä ois pitäny tehä???

eli mummo otti saunan jälke hömpsyn konjakkia nii siinhän kävi sitte nii että sillä lähti putki päälle oisko sieltä pitäny lähtä kotii
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No suna olisin kyll lähteny .. Mitä sä tollasella tiedolla teet enää, et sää enää asiaan voi vaikuttaa..?
Mitä ite teit ku mummosi tuli kännii? : D juu ja ei ollu tarkotus vittuilla ihmettelin vaan ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Junnunnununununun kirjoitti:

eli mummo otti saunan jälke hömpsyn konjakkia nii siinhän kävi sitte nii että sillä lähti putki päälle oisko sieltä pitäny lähtä kotii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu