olen surullinen,

kun tämä juttu ei etene. :(

Ehket sitten halukaan mitään...
20236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ymmärrätkö sä että tän palstan s...on mielikuvituksen tuotetta?

Äänestä

Haluan todella paljon. Mutta en uskalla häiritä ettet suutu ; )

Äänestä
  • Sinä joka leikit s....ää, ja yksinäistä naisressukkaa pasin perässä, sanonpa sullen vaan että enpä enään oo aikoihin uskonnut että olisit oikea naenen.

    Niin että lopeta palstalla ihmisten kiusaaminen, joku voi ottaa sinut tosissaan ja luulee, että tästä vielä blondiini löytyi!

    Äänestä

  • GRRRRRR¤¤¤¤ kirjoitti:

    Sinä joka leikit s....ää, ja yksinäistä naisressukkaa pasin perässä, sanonpa sullen vaan että enpä enään oo aikoihin uskonnut että olisit oikea naenen.

    Niin että lopeta palstalla ihmisten kiusaaminen, joku voi ottaa sinut tosissaan ja luulee, että tästä vielä blondiini löytyi!

    No mä olen ainakin mies!

    Äänestä

Kenelle S:lle? Satu?

Äänestä
  • Satu meni saunaan Petrin kanssa vai kenen kanssa se mahtokaan mennä taisi olla Karpo, tai sen karvahattu..

    Äänestä

Kuule ap. kerro nyt millaselle s:lle ajatuksesi heitit tuuleen?

Äänestä

Kerro kerro kuvaStin...

Äänestä
  • varmaan kirjoittajan vaimo ;)

    Äänestä

Mikä se sitten on, Siiseli vai? Semmonen on Karpollakin kesät talvet päässä. Eikö se pasi ole joku panssarivaunu?

Äänestä
  • on se :))))

    Äänestä

  • Tuosta unohtui pois.

    Äänestä

Miksei teidän juttu edisty? Pitääkö tuohon sähkäriin vastata vai onko se vaan muodon vuoksi, kun siinä kielletään "et sitten ota yhteyttä sähköpostini kautta minuun".

Äänestä

meni miehelle, olis pitänyt laittaa alotukseen. mutta ei se taida haluta mitään.

Äänestä
  • Mistä päättelet ettei halua?

    Äänestä

  • Arvasin ton.. No, hyvä kun nyt sen kerroit :) Naiset hiljenee tai vaikenee...

    Äänestä

  • S s s ä kirjoitti:

    Mistä päättelet ettei halua?

    kyllä se tietää että se sais yhteyden jos se haluais. ja pitäis sen myös tietää missä on helppo törmätä "sattumalta"

    Äänestä

  • s:lle kirjoitti:

    kyllä se tietää että se sais yhteyden jos se haluais. ja pitäis sen myös tietää missä on helppo törmätä "sattumalta"

    J..i olet ihana ja salaperäinen.....Syön sinut

    Äänestä

No voihan nykivä nuputin, mites sä noin vaan sukupuolen vaihdoit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s:lle kirjoitti:

kun tämä juttu ei etene. :(

Ehket sitten halukaan mitään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu