Listatkaa Loviisa - Espoo välillä käyttämänne luonnonsatamat, joissa olette käyneet päiväretkellä (esim. uimassa) tai sitten olette olleet yötä. Mikä oli hyvää ja huonoa?
Luonnonsatamat listaan
Hakuusessa
4
473
Vastaukset
- ouagadougou12
Et sitten viitsinyt itse laittaa mitään tietoa, keräät vain muilta.......
Kun olen löytänyt hyvän rauhallisen paikan niin en halua sitä jakaa koska sittenhän se on heti täynnä- ougadougou21
Tuommoinen kokovartalokyrpä voi ihan rauhassa olla omasssa paikassa.
- Gösta
Tsikaa tuolta:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/892340 - Parhaatpaikat
Niin ja sitten voisitte laittaa parhaat kanttarellipaikat ja parhaat Taimenen ottipaikat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627