Montako karhua...

Montako karhua ovat kaataneet?
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eilen meni 15, röyh

Äänestä

Kävitkö kusella pikkuässän sinistnen roskaastiotten väliin kusella?Niin sinne tekee leipäkuskikin.moni muu.

Äänestä
  • OMASSA smarketissa saa kusta vaikka hyllyyn tai lattialle jopa kassajonossa saa kusta kun se on oma marketti.

    Äänestä

5 nurin tämän aamun tiedon mukaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karhunkaato. kirjoitti:

Montako karhua ovat kaataneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu