Ootko

säkin päässyt jo yli?
10206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

joo, oon.

Äänestä

En joten piti mennä ali

Äänestä
  • oli hauska, voi vittu sun kanssas.

    Äänestä

No hyvä. Taidettiin molemmat vähän kyllästyä? :)

Äänestä

mitä sitä kyselemään jos kyllästyttää ja ei kiinnosta

Äänestä

Luulen, että hän oli ihan samoilla linjoilla. Jos tykkää toisesta niin pitää kyllä yhteyttä.

Äänestä

Bellasta helposti yli, se sika! #¤"#%%¤&%#&%¤

Emmi on parasta ja aidosti kaunista.

Äänestä

Kyllä. Menihän siinä aikaa, mutta onneksi aika on armollinen. Sitä unohtaa asiat, kun ei toista enää näe.

Äänestä

Kyllä vaikiaa vieläki teköö, ku ei haluvais mitenkää luovuttaa niinki hyvästä.

Äänestä

En ole :,(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


e. kirjoitti:

säkin päässyt jo yli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu