rakkaani mun...

rakkaus sydämessä
olen lähelläsi
..
jatkuva ikävä luoksesi...
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ajattelen rakastani juuri nyt. Kauniita ja levollisia unia kun on sen aika.

Äänestä
  • Kauniita unia sinullekin,kiitos


    Ajatukset siirtyvät häneen varmaan unessakin? :)

    Äänestä

millos saan tulla kylään?

Äänestä
  • Olen itse asiassa juuri leipomassa. Joten voisit tulla pian kylään :D
    Äkkiäkös leivon lisää huomisille vieraille.

    Mutta . . .

    Rakkaus on sellaista, että siinä tulee olla oikeasti fyysisesti läsnä, toisen vierellä.

    Sinun on nyt vain pyrittävä hänen lähelleen, hänen viereensä, hänen elämäänsä - jos todella Rakastat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkaasi sun? kirjoitti:

rakkaus sydämessä
olen lähelläsi
..
jatkuva ikävä luoksesi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu