degun hampaiden lyhennys

Eli pikkuisen alahampaat on kasvaneet ylipitkiksi, huomenna aika hampulääkärille lyhennykseen. Olisiko kenelläkään tietoa paljonko maksaa tuo toimenpide?
Asun Lahdessa.
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se riippuu tietysti paikkakunnasta ja lääkäristä. Itse asun pohjoispohjanmaalla eli en ole tietoinen. Toivottavasti oli 1prossa apuuu..

Äänestä

miten meni lyhennys?
meidän pikkuisella edessä maanantaina..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nänänä 91 kirjoitti:

Eli pikkuisen alahampaat on kasvaneet ylipitkiksi, huomenna aika hampulääkärille lyhennykseen. Olisiko kenelläkään tietoa paljonko maksaa tuo toimenpide?
Asun Lahdessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu