Niin juuri sä Lounaiskulmasta. Nyt on paha mieli. Ollut jo aika pitkään. Sä tuut ja sä meet, sä oot ja taas et. Puhut ja vaikenet. Susta ei ota pirukaan selvää. Mun rakkauteni on aitoa ja oikeaa súa kohtaan. En tiedä minkä vuoksi tää on tällaista sun puolelta. Mä en vaan oikein taida jaksaa lasten leikkejä. Ollaanhan jo aikuisia ihmisiä.
Argh kun on hankalaa. Puhuisit ja sanoisit mitä haluat vai haluatko mitään.
Argh kun on hankalaa. Puhuisit ja sanoisit mitä haluat vai haluatko mitään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Toivotaan jyrkin löytävän viestisi.
Lounaiskulma, riippuu huoneesi sijainnista.
kyllä sä sen tiedät. Olithan ihan vieressä elokuun eka viikonloppu...eikä edes nähty!
Jos olisin Jyrki, haluaisin tavata kasvotusten ja olla yhteyksissä muulla tavalla kuin palstalla. Totta on että tämä on lasten leikkiä täällä ja nämä kuviot nähneenä sanoisin että pois täältä ja äkkiä oikeaan elämään, jos Jyrkisi kanssa haluat oikeasti onnistua.
Omia tekstejäni täällä yritin miettiä ja luulen, että niissä ei ole ristiriitaisuuksia. En haluaisi puhua mitään, mieluiten vaan lukisin näitä tai en sitäkään mutta pakko on joskus jotain laittaa että "omani" tietäisi ajatuksenkulkuani kun muutakaan yhteyttä ei kunnolla ole.