Yamaha tzr kevarin penkki hajosi

Moi. mulla on otsikossa kerrottu Kevari, jolla olin mun boyfrendin kans ajelees, mun boyfrendi alko pökkii mua takaapäin, jolloi penkki retkahti ja sen kiinnikkeet hajosivat. mistä mä saisin uuden penkin tuohon.
567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

emmää oo iha varma

Äänestä

" emmää oo iha varma "

Yamahan maahantuojalta,, ja loppu se tzr päällä homostelu!!

Äänestä
  • Mitäs jos ton kirjoittaja onkin nainen?

    Äänestä

Ei kyllä mä ihan mies olen

Äänestä

Ja kuka nainen osaisi kyykkypyörällä ajaa??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bamse - maailman.... kirjoitti:

Moi. mulla on otsikossa kerrottu Kevari, jolla olin mun boyfrendin kans ajelees, mun boyfrendi alko pökkii mua takaapäin, jolloi penkki retkahti ja sen kiinnikkeet hajosivat. mistä mä saisin uuden penkin tuohon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu