Onko kellään kokemuksia akkutrimmereistä? Kannattaako hankkia?. Merkit ja mallit myös kiinnostaa.
Akkutrimmeri
3
6395
Vastaukset
- tulppaani
Muutaman vuoden käytössä ollut Black&Deckerin suurin malli. Muuten ok, mutta laturi mennyt kerran hajalle ja nyt näyttäisi siltä että on joko sama vaiva tai sitten tullut akkuun ns. muistivirhe. Eli ei lataa täysiä enään. Olenkin suunnitellut polttomoottorikäyttöiseen vaihtamista, on tuota pitempää heinää ja muuta vankempaa tavaraa niitettävänä.
- Trimmeri itte
Älä vaan osta mitään paskaa akku trimmeri. bensakone sen kuuluu olla. Noin akkukoneet on ihan paskoja. kävin yhdessä kaupassa koittamassa tuollaista ja siimakin on niin hentoa että ei se mitään jakasanut leikata.
- Akkutrimmeri
Mulla on ollut Partner akkutrimmeri jo pitkälti toistakymmentä vuotta ja aina toimii. Akku on ostettu uusi pari vuotta sitten, muuten toimii aivan kiitettävästi. Mulla on myös polttomoottori käyttöinen iso trimmeri se on kyllä hyvä jossain pitkässä heinässä, mutta pihalla kukkapenkkien vierien ja pensaiden alustojen trimmauksessa se on liian iso ja epäkäytännöllinen, ei sillä saa niin pikkutarkasti leikattua kuin pienellä akkutrimmerillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532424Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖281789Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt731493Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2591394- 1381230
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11973vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23968- 68943
- 64935