on oikeasti päiviä kun ajatus juoksee vilkaamin kuin toisena, joskus jätättää ja sen huomaa itsekkin, välittäjän tehtävät aina onnistu. Pitääkö aina onnistua? Tai sitten jos jotain apua saa. Välitäjät on menneet lakkoon osittain, koska puutut tästä kuvasta, minkä näen, välittäjiä voi korvata, muttei se tee hyväksi.
Mulla
kullalle, naiselle
12155
0Äänestä
Vastaukset 12
Vanhimmat
oot sit onnistunu ?
Okinn tässä elämässä onnistumia ja onenkantamoisia, mutta ne välittäjä aineet.
Mitä tekisin, luulisinko vain.
on kaikenlaiset välittäjät ja välikädet. Ihmisen pitää toimia itse.
Ei terve ihminen välikäsiä kaipaa.
olen huomannut että kauhean moni näillä palstoilla ei osaa lukea, ehkä se olit sinä?
tekstiä, mitä helvattia kukaan millään välittäjillä tekee ?
kulta älä juo liikaa
Joo, no reläks. Meni yli hilseen ny:) Siis tarkoitatko aivojen välittäjäaineita.
Vai tarkotatko, että ystävät kaikonneet? Olen pudonnut (kuva) reestä:)
Ap, onko niin että unen puute tekee nämä ongelmat sinulle? Oletko nytkin kulta-pieni nukkunut lähes yhtään viime yönä? Sanon sinulle; ei tarvitse onnistua, ei tosiaan! Aivoistako välittäjät ovat menneet lakkoon? Vai mitä meinaat. Hoitajaa sä nyt kaipaat :)
Olenko yhtään oikeassa?
Kun ei johda niin ei johda, kyllä niitä saa kepillä toisinaan kolkutella. Unen puute myös.
Oletko oikein diagnoosin saanut asiasta, vaivasta vai ihan kotolääkärinä olet huomannut johtamattomuuden? Pitäiskö sun mennä tänään aikaisin nukkuu?
Sitten sun täytyy huolehtia itsestäsi, ja yrittää nukkua. Ei nämä palstat täältä mihinkään karkaa.