voi olla...

että mulla on yli-maallisia odotuksia sun suhteen...
4106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin että älä ota turhia paineita, vai?:)

Äänestä

Pidä ylimaalliset odotuksesi ja unohda!

Ketään ei ole täydellinen, eikä sitä edes tule tavoitella.

Riittää kun on hyvä ihminen, rakastava sydän.

Äänestä

jokainen odottaa sitä, mihin ON TOTTUNUT. jos ei muusta tiedä.

sä odotat tänne viestejä vai? ettei tarvisi vastata? tai sinne? ettei tarvisi vastata. tai minnekään muuallekaan ei tarvitse.

sama sitten olla hiljoo.

elämä on se joka pysäyttää ja opettaa..

Äänestä
  • tulen sitten juttelemaan kun sairastat Parkinsonia tai Alzhaimeria... saatan hoitaakin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


no panic! kirjoitti:

että mulla on yli-maallisia odotuksia sun suhteen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu