Siis ku oon vähän pömppömaha nii pelkään ettei kukaa poika pidä must ku oon ehkä vähä ylipainonenki 13wee ja 55kg =( ku kaikkihan tyksii laihemmist,Tell me why?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pömppä mahahan on vaan seksikäs
niinkö ne sen kattooki? :D
EDELLINEN VIESTI OLI TROLLI. HARVA TAVALLINEN MIES TYKKÄÄ PÖMPPÖMAHASTA, VAIN NE JOTKA LIIKKUVAT SUOMI24 PALSTALLA (LIHAVAT NÖRTIT) KOSKA HE TYKKÄÄVÄT KAIKESTA JOLLA ON PIMPPI. SINULLA ON PÖMPPÖMAHA ELI OLET LIHAVA JA SINUN PITÄÄ LAIHTUA. LOPETA SUKLAAN AHMIMINEN JA RUPEA URHEILEMAAN.
Slurps, nami pyllysetä.
Ja paskat.Itse olen 13 v 169/50 ja minusta pömppömahat on söpöjä ;))
Pömppömahat on seksikkäitä ja kiva hieroo
Kannattaa ottaa selvää: http://adf.ly/1npUz
Nainen ei TODELLAKAAN saa olla mikään luu & nahka laiha, vaan sellainen, että...Tai pikemminkin, erään Juha Vuorisen kirjan mukaan: Aivan liian muodokas ''normi''missiksi, mutta liian laiha taas miksikään XL-missiksikään.
No laittakaa nyt sitten kuvia niistä seksyistä pömppömahoistanne. Ei oikein sano ainakaan mulle yhtään mitään tollanen "pömppömaha on seksy" heitto. Omasta mielestä kaikkein kaunein maha naisella on sellainen tasainen ja kiinteä ei pömppä tai roikkuva, jossa on ehkä ihan hitusen vatsalihaksia näkyvissä, mutta ei kovin paljoa. Tässä on aika hyvä esimerkki:
http://twinpossible.com/wp-content/uploads/2011/03/flat-tummy-secrets.jpg
Ja sitten taas: tämä ei todellakaan tarkoita sitä, että vain tuollainen maha kelpaisi. Se on vaan se best possible scenario. Samalla tavalla kuin mun mielestä täydellinen miehen kroppa on tällainen:
http://forum.bodybuildingpro.com/attachment.php?attachmentid=8064&stc=1&d=1264733847