Minkälaiset monot aloittelijalle?

Kannattaako ostaa ihan uudet monot vai olisiko kannattava ostos esim nämä? http://www.huuto.net/kohteet/salomon-perform-laskettelumonot-koko-42/188440107
1227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse ainakin suosittelen ostamaan ensin käytetyt, koska osa käytetyistä on kuin uusia ja toimivat hyvin, eikä tarvitse maksaa ylimääräistä uusista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pokkapoika kirjoitti:

Kannattaako ostaa ihan uudet monot vai olisiko kannattava ostos esim nämä? http://www.huuto.net/kohteet/salomon-perform-laskettelumonot-koko-42/188440107

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu