Ois varmaan

pitänyt nähdä vähän useemmin. Nyt kuihtu juttu.
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mielenkiinnosta kysyn. Kun jos olette nähneet, niin eikö asioista silloin puhuta, vai olette nähneet, mutta juttelette täällä, siis näette vietätte aikaa yhdessä, mutta täällä vain juttelette :D

Äänestä
  • Ei nähtävästi ole puhuttu kun pussattu vaan

    Äänestä

Jos olis mun kulta niin ei multa ainakaan ole unohtunut eikä kuihtunut
vieläkin on ihan sanoinkuvaamaton ikävä ......

Äänestä

Onks nyt liian myöhäistä?
Tämä ois tahtonut yhden P-kirjaimella alkavan miehen kans..mut hän..niin mitä hän..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lehdet varisee kirjoitti:

pitänyt nähdä vähän useemmin. Nyt kuihtu juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu