Karaokea häätilaisuuksiin, syntymäpäiväjuhliin, pikkujouluihin sekä muihin tilaisuuksiin.
Mukana myös mieslaulaja esiintymään tarvittaessa.
T :mi Karaoketanssit, Tarja Koivisto, Pori
Yritystunnus : 2421630-8
Puh : 046-5436696
Sähköposti : [email protected]
Hinnat ja esiintymisaika sopimuksen mukaan. Kilometrikorvaus 0,50e / km
Tilauksen, sopimuksen teon yhteydessä takuumaksu, joka puolet kokonaispalkkiosta, ja johon ei vielä sisälly kilometrikorvausta.
karaokea
1
318
Vastaukset
- HM
Hurma Viihde on karaokepalveluita tuottava yritys, joka ammattitaidolla ja intohimolla tuottaa karaokepalvelut niin yrityksille, yhteisöille kuin yksityishenkilöille. Oli kyseessä sitten pikkujoulut, häät, polttarit tai muut juhlat, Hurma Viihde takaa asiakkailleen ikimuistoisen ja elämyksellisen illan karaoken siivittämänä.
Hurma Viihde tarjoaa Sinulle edullisen, mutta ammattitaidolla tuotetun karaokeillan juhliisi. Valikoimassamme on laaja kappalevalikoima niin kotimaisia kuin ulkomaisiakin kappaleita. Laadukkaat äänentoistolaitteemme takaavat mukavan tunnelman myös isoimmille lavoille.
Hintamme ei päätä huimaa. Ota rohkeasti yhteyttä ja kysy lisää, tehdään yhdessä juhlistasi unohtumaton ilta.
Terveisin
[email protected]
http://www.hurmaviihde.com/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302658
- 671538
Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2321268Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/1011213- 111158
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos671085Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.91992Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175978IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56969Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸44968