Siksi että ei tarvis olla naisten kanssa. Ne on niin vaikeita. Se on rakkautta se että voi rakastaa useita ja noin kerran 2-3 kk on hyvä jo vaihtaa... Hellanlettas sentään!!
Jarilla uusi Rakas!?!? TAAS!!
mitäihmettähänen
2
764
Vastaukset
- ,jjjjjjjjjh
Lihonut varmaan 30 kg
- sydän ja bum bum bum
homot harvoin kykenevät pitkään, uskolliseen parisuhteeseen. Johtunee siitä. Ja turha närkästyä tästä, tiedän asiasta aika paljon.
Mitä tarkoittaa "siksi ettei tarvis olla naisten kanssa"? Tarvis? Ei homomies kykene kunnolliseen parisuhteeseen naisen kanssa, mikä tässä on niin vaikeaa? Ei ole kysymys siitä, ettei "tarvitse" olla naisten kanssa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433643- 362314
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321915- 181658
- 171649
- 231578
- 241427
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai841378- 201349
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko891262