Miekkosia..

Ri-ri-risma

Heippa hei!
Näetkö ihmissuhteistani jotain? Aikamoista vilskettä on nyt ja haluaisin tietää, että kuka on oikea, kun toinen on pyöreä ja toinen on soikea.. :)
Osaatko sanoa, minkä mallisen miehen rinnalla näet minut...? ja onko se sitten syksy vai kevät, kun olen saavuttanut kainalopaikkani? :)

8

75

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      näen sinut polttamassa kynttilää miehen kainalossa, mutta ainakaan hän ei ole kolmikulmainen :-)
      näen miehen, jonka työ liittyy ruokaan / elintarvikkeisiin. hän pitää sinun puhetulvastasi ja pitää sinua omana kissanpentunaan. teillä on hauskaa ja herkkää, molempaa vuorotellen. tällä miehellä on sellainen huumori, että siinä jäisi moni englantilainen toiseksi.

      lisäksi hän on monitaituri, hän osaa tehdä hyvää ruokaa ja maalata. hän on taiteellinen. uskoisin, että kynttilää poltetaan kylmään aikaan, sillä näen teidät sohvalla, joka on hänen itse maalaamansa taulun alla.

      t: Keskiyö

    • Ri-ri-risma

      Oijh! Ihanata.. :) Onkos tämä taiteilija tumma vai vaalea? Ja vanhempi/nuorempi vai saman ikäinen kuin minä?

    • Hei
      olette melko samanikäisiä, en näe hiuksia. paitsi, että ne eivät tottele kampaa.

      t: Keskiyö

    • Ri-ri-risma

      Noh, sepäs romanttista

      • Ri-ri-risma

        Se näköjänsä tulikin tuo edellinen viesti... :D Laitoin sitten tuon hiustenväri-kysymyksen tuplana :D


    • Hei
      ei se mitään, sillä minä näen kuvan mustavalkoisena :-(

      mutta tuolla sohvalla on iiiiiihanaa istua ja jutella...... ja maalailla taivaanrantoja..


      t: Keskiyö

    • Ri-ri-risma

      Näetkö minusta mitään?

    • Hei
      no sen näen, että olet malttamaton ja hyvin suosittu. sinulla on puhelahjat ja olet aito.
      pääset pitkälle tuolla elämänkatsomuksellasi!

      t: Keskiyö

      ps. katso joskus profiiliani ja ota yhteyttä, voisin kertoa paljon enemmänkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      52
      1630
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      359
      1363
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      38
      1154
    4. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      64
      1107
    5. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      351
      1093
    6. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      137
      979
    7. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      37
      892
    8. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      204
      798
    9. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      62
      658
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      42
      649
    Aihe