Olemme tavanneet erään henkilön välityksellä emmekä ole vielä välimatkan takia ehtineet tavata. Haluaisimme tietää tulemmeko ikinä tapaamaan ja tuleeko meistä ikinä mitään, puhelimitse ja muuten menee jutut täydellisesti yhteen.
Vastaukset 6
Hei
tunnen teidän sydämen tykytyksen. te tulette tapaamaan ja se on hämmentävä hetki. olette kumpikin osiltanne vielä vanhassa kiinni, etenkin henkisesti.
teidän toiveenne ja unelmanne ovat samanlaisia, olette romanttisia ihmisiä. arki tuo mutkia matkaanne, toki kaikesta voi selvitä jos sen puolesta taistelee. joskun on myös hyvä luopua, saadakseen hyvää vanhan tilalle.
ehdottomasti teidän tulee tavata ja sen te teettekin.
t: Keskiyö- Sudenpennut
Kiitos Keskiyö, näemmekö vain yhden kerran vai tuleeko tästä pitkäkin matka?
Hei
se on teistä kiinni. jokatapauksessa teillä on sympatiaa, enemmänkin.
olette kuitenkin hieman arkoja, sillä välillänne on paljon sellaista energiaa, joka odottaa selvittämistä.
t: Keskiyö- sudenpennut
Onko tapaamisessa siis kuitenkin kemiaa ja kipinää?
Hei
no on!! kyllä sillä energialla pienen omakotitalon lämmittäisi.
olkaa avoimia toisillenne, älkää esittäkö jotakin muuta mitä olette. rehellisyydellä ja unelmista puhumisella ohitatte monta estettä.
t: Keskiyö- sudenpennut
Sudenpennut kiittää kauniisti keskiyötä :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty391197Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä2841051Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s296890Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto25879Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33771Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte191639- 60572
- 40526
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine84497Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁59467