kysymys keskiyölle

ystävällisesti

vähän palstaasi seuranneena kiinnitin huomion yhteen asiaan johon toivoisin vastausta. joillekkin vastaat useasti, joillekkin et ollenkaan. lueskeltuani niitä mihin et ole vastannut, liittyy kysymyksiä tyyliin : näetkö minulla perhettä, avioliittoa,eroa tulevaisuudessa. onko tulkittavissa niin, että niihin mihin et vastaa, on vastaus silloin negatiivinen?

3

89

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      ja kiitos suorasta kysymyksestäsi. yleensä vastaan kaikkiin kysymyksiin, jotka on suoraan esitetty minulle. joskus ehkä jokin jään huomaamatta, vahinko vain.
      mutta silloin, kun sain tämän lahja, minä lupasin, etten koskaan puhu erosta, sairauksista, enkä kuolemasta. ja sen lupauksen pidän.

      minun tehtäväni on ohjata hyvään, sillä lopultakin ihminen itse valitsee tiensä. minä saan antaa neuvoja ja ohjata, teen sitä aidosti ja rehellisesti.

      ja jokaisessa ihmisessä on paljon hyvää! silloin, kun kysyjä tietää paremmin kuin minä, olen hiljaa.
      kannustan jokaista kokemaan elämää, olemaan rohkea ja luottamaan intuitioon.

      lämpimin terveisin, Keskiyö

    • ystävällisesti

      Kiitokset vastauksestasi! Kysyisin vielä tähän että näetkö kohdallani avioliittoa tulevaisuudessa?

    • Hei
      näen sinut onnellisena kumppanisi kanssa, joka on sinua muutaman vuoden vanhempi. mutta sinulle ei ole tärkeintä olla naimisissa paperilla, saatat olla tyytyväinen tasapainoiseen avoliittoonkin.
      se riippuu tilanteesta ja omaisuudesta ja monesta haarasta, mutta tuo avioliitto tulee kyllä puheenaiheeksi.

      näen sinut onnellisena ja tietävänä, jolla on paljon kerrottavaa nuoremmilleen. olet vanhaa sukua, jolla on tietoa parantavista voimista.

      t: Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1207
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      284
      1051
    3. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      296
      890
    4. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      879
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      771
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      191
      639
    7. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      575
    8. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      526
    9. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      87
      501
    10. Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen

      Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁
      Ikävä
      59
      467
    Aihe