kysymys keskiyölle

ystävällisesti

vähän palstaasi seuranneena kiinnitin huomion yhteen asiaan johon toivoisin vastausta. joillekkin vastaat useasti, joillekkin et ollenkaan. lueskeltuani niitä mihin et ole vastannut, liittyy kysymyksiä tyyliin : näetkö minulla perhettä, avioliittoa,eroa tulevaisuudessa. onko tulkittavissa niin, että niihin mihin et vastaa, on vastaus silloin negatiivinen?

3

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      ja kiitos suorasta kysymyksestäsi. yleensä vastaan kaikkiin kysymyksiin, jotka on suoraan esitetty minulle. joskus ehkä jokin jään huomaamatta, vahinko vain.
      mutta silloin, kun sain tämän lahja, minä lupasin, etten koskaan puhu erosta, sairauksista, enkä kuolemasta. ja sen lupauksen pidän.

      minun tehtäväni on ohjata hyvään, sillä lopultakin ihminen itse valitsee tiensä. minä saan antaa neuvoja ja ohjata, teen sitä aidosti ja rehellisesti.

      ja jokaisessa ihmisessä on paljon hyvää! silloin, kun kysyjä tietää paremmin kuin minä, olen hiljaa.
      kannustan jokaista kokemaan elämää, olemaan rohkea ja luottamaan intuitioon.

      lämpimin terveisin, Keskiyö

    • ystävällisesti

      Kiitokset vastauksestasi! Kysyisin vielä tähän että näetkö kohdallani avioliittoa tulevaisuudessa?

    • Hei
      näen sinut onnellisena kumppanisi kanssa, joka on sinua muutaman vuoden vanhempi. mutta sinulle ei ole tärkeintä olla naimisissa paperilla, saatat olla tyytyväinen tasapainoiseen avoliittoonkin.
      se riippuu tilanteesta ja omaisuudesta ja monesta haarasta, mutta tuo avioliitto tulee kyllä puheenaiheeksi.

      näen sinut onnellisena ja tietävänä, jolla on paljon kerrottavaa nuoremmilleen. olet vanhaa sukua, jolla on tietoa parantavista voimista.

      t: Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      177
      7624
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      132
      5234
    3. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      51
      2741
    4. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      276
      2356
    5. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      128
      2298
    6. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      571
      2114
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      72
      2099
    8. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      0
      1730
    9. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      57
      1136
    10. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      293
      1118
    Aihe