Tulen

vastaan kun sitä vähiten arvata saattaa........ ja sitten...... juoksen tooooodella kovaa niin kovaa kuin koroillani pääsen! Saatan ehkä kompuroidakin matkalla,ehkä kaadunkin :D,kun niin lujaa tulen..... hyppään sitten syliisi toivoit sitä tai et :D . En kysele,en vaadi, kuin vain sitä, että olet siinä. Siis kysynkin sinulta otatko minut vastaan,jos hyppään syliisi, ja pidän tiukasti kiinni?

http://www.youtube.com/watch?v=pVfSTe7-X2k
6235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tottahan toki otan sut avosylin vastaan ja pidän sut tiukasti sylissäni. Varo sitten hieman ettet "seivästä" mua hypätessäsi kun sulla on ne piikkit jalassa. ;D

Tosin ehkäpä kannattaisi ottaa semmoinen pikaspurtti niin säästyt suuremmalta "asfaltti-ihottumalta" jos epäilet että kompuroit. :D

Äänestä
  • Ei en seivästä, lupaan sen :D anna sitten joku merkki kun olet valmis minut ottamaan.... sillä luulisin ettei sulla ihan kuitenkaan ole sellaiset teräsmiehen refeksit..... :D

    Äänestä

  • sinä tiedät kyllä kirjoitti:

    Ei en seivästä, lupaan sen :D anna sitten joku merkki kun olet valmis minut ottamaan.... sillä luulisin ettei sulla ihan kuitenkaan ole sellaiset teräsmiehen refeksit..... :D

    Potkasen persuksiin..heh,heh...

    Äänestä

mutta jos olet kissa tai koira, niin sitten kyllä. ... niillä tosin harvemmin on korkoja, juu... en huoli korkojen kera. Ehkä en sitten ole se herra oikea. En muuten ole olen ms right. :)

Äänestä

ensin syliin ja sit halaan sua lämpimästi... ja sit...;)

Äänestä

Kiitos tosi hyvä biisi valinta olen aina tykännyt itsekkin tästä biisistä en vain ole tiennyt sen nimeä saatikka yhtyettä

olen itse myös nainen ja sorry että vastaan mutta itsekkin haluaisin juurikin noin tehdä eräälle mieshenkilölle jos uskaltaisin mutta tuon hypyn ehkä jättäisin pois

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinä tiedät kyllä kirjoitti:

vastaan kun sitä vähiten arvata saattaa........ ja sitten...... juoksen tooooodella kovaa niin kovaa kuin koroillani pääsen! Saatan ehkä kompuroidakin matkalla,ehkä kaadunkin :D,kun niin lujaa tulen..... hyppään sitten syliisi toivoit sitä tai et :D . En kysele,en vaadi, kuin vain sitä, että olet siinä. Siis kysynkin sinulta otatko minut vastaan,jos hyppään syliisi, ja pidän tiukasti kiinni?

http://www.youtube.com/watch?v=pVfSTe7-X2k

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu