Älä vaivaudu

Mä oon sattuman riepottelema pirpana, mutta mitään pahaa en kenellekään toivo. Yritän parhaani mukaan pysyä pois sun reitiltä, viimeisin oli ehkä uskomattomin sattuma siihen mennessä. Life is like a box of chocolate.
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eipäs nyt höpötellä siellä.

Äänestä
  • Pösilöt.

    Äänestä

Jaa miksei. Mä haluan nyt höpötellä täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en ole tyhmä kirjoitti:

Mä oon sattuman riepottelema pirpana, mutta mitään pahaa en kenellekään toivo. Yritän parhaani mukaan pysyä pois sun reitiltä, viimeisin oli ehkä uskomattomin sattuma siihen mennessä. Life is like a box of chocolate.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu