Raision GayScene?

?
6165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Haista homo oma persreikäs!

Äänestä
  • Taidat himoita vähän tummaa kyrpää.. ;)

    Äänestä

  • söpisss kirjoitti:

    Taidat himoita vähän tummaa kyrpää.. ;)

    Tuota noin ... himot ne on hiirelläkin.

    Äänestä

Raision Gay-scene on aika yksipuolinen. Hommaa pyörittää sama kaveri joka palstoilla kyselee kuka on Raision kovin ja kuka Kingi. Kaikki varmaan tietää heti kenestä on kyse.

Kaveri on kova anaalitappimies, käyttää omiansa kuulemma 24/7

Pitää enemmän vanhemmista miehistä jotka ei pese itseään. Perheensä häpeää ihan hitosti tätä anaalihifistiä.

Tumputtelee usein keskustassa miehiä katsellen niin että nakki vilkkuu, samalla kun vatkaa takapuoltaan siten, että anaalitappi kiertää vastapäivään anusaukossa. Säälittävä hemmo

Äänestä
  • Taidat olla hän?

    Äänestä

Joo. Kaveri tiedetään niin täältä palstoilta kuin kadultakin. Luulisi nyt olevan ylpeä kun tunnustetaan Raision viralliseksi supersankariksi.

Eläköön Anaalitappimies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mehmet829 kirjoitti:

?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu