jaa.

tänään lopullinen tajuaminen että ei merkitse hänelle käytännössä katsoen yhtään mitään... noh, sentään oon kai tärkeä silloin jos on sateinen sää, telkkarista ei tuu mitään ja ei muitakaan 'seurax' saa.
3122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

täällä tilanne samanmoinen on.

Äänestä

Pjaah tuleeko telkusta tänään mitään katsomisen arvoista.. ? Eiiii näköjään, nyt ois aikaa sulle..

Äänestä
  • Eipä silti taida olla mulle aikaa. Varmaan jokin hyvä nauhoitus vie voiton:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeistään kirjoitti:

tänään lopullinen tajuaminen että ei merkitse hänelle käytännössä katsoen yhtään mitään... noh, sentään oon kai tärkeä silloin jos on sateinen sää, telkkarista ei tuu mitään ja ei muitakaan 'seurax' saa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu